Izrael - spotkanie przedpielgrzymkowe

Środa, 12 Kwiecień 2017 r.

Izrael - spotkanie przedpielgrzymkowe

Witajcie Kochani Pielgrzymi :-)

Zapraszam na wspólne spotkania przedpielgrzymkowe dla grupy CZERWCOWEJ i LIPCOWEJ.

Mają Państwo do wyboru dwa terminy i dwa miejsca spotkania :-)
* 18 maja (czwartek) - Wydział Teologiczny w Toruniu, ul. Gagarina 33, godz. 19.00
* 20 maja (sobota) - Parafia Wojskowa p.w. św. Jana Pawła II w Warszawie-Wesołej, ul.Okuniewska 1, godz. 13.00

Podczas spotkania ks. prof. Dariusz Iwański przybliży Państwu nasz program udzielając wielu praktycznych rad, które przydadzą się podczas pielgrzymowania. Dowiecie się Państwo wszystkiego, co powinien wiedzieć każdy, kto wybiera się do Ziemi Świętej - co zabrać, a czego, na co uważać, jak się spakować, ubrać itp. Przede wszystkim poznacie naszego Przewodnika i innych uczestników Pielgrzymki osobiście ; - )
Będzie też okazja do rozwiania wszelkich wątpliwości, zadawania pytań, ustalenia kwestii technicznych.
Spotkanie trwa zazwyczaj około 1,5 godziny, wszystko zależy od tego, jak dużo będą mieli Państwo pytań ;-)
Będę bardzo wdzięczna za informacje zwrotne: czy mail do Państwa dotarł oraz czy pojawią się Państwo na spotkaniu, i który termin Państwo wybieracie.

W razie jakichkolwiek pytań - proszę śmiało pisać i dzwonić ;)
Natalia Kowalska