Nasza parafialna schola uczestniczyła w sobotę, 25 maja br. w Festiwalu Magnificat w Jastrzębiu. Pośród 250 młodych ludzi, którzy wzięli w niej udział, przypadło nam 2 miejsce w kategorii "schole". Serdecznie gratulujemy naszym dzieciom i młodzieży, którzy przez cudowny śpiew i wspaniałą grę dostąpili takiego wspaniałego wyróżnienia. Dziękujemy im gorąco za tak piękne reprezentowanie naszej parafialnej wspólnoty. Składamy również serdeczne Bóg zapłać państwu Haliniak za przygotowanie scholi i zaangażowanie nie tylko w kontekście festiwalu, ale również za nieustanną opiekę i pomoc w rozwijaniu talentów młodych ludzi. Gratulujemy jeszcze raz i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów i Bożego błogosławieństwa w dalszej posłudze w naszej parafii i nie tylko. Ze scholą udali się troskliwi opiekunowie: pani Wioleta Zega, pani Marta Ladińska-Górko i pan Andrzej Klarkowski - nasz kierowca; im z całego serca dziękujemy bardzo za ofiarowany czas i spędzenie z nami tych ważnych chwil. Wdzięczni jesteśmy również panu wójtowi Gminy Dąbrowa Chełmińska za pomoc i życzliwość w zorganizowaniu naszego wyjazdu. Jednocześnie dziękujemy bardzo i gratulujemy Ks. kan. Krzysztofowi Wojnowskiemu, proboszczowi parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i Błogosławionego Stefana Wincentego Frelichowskiego w Jastrzębiu oraz Scholce "Aniołki" z panią Joanną Sułkowską za super przygotowanie całego wydarzenia i organizację oraz a serdeczne przyjęcie.