29.12.2019 r. /niedziela/

 

Janowo I – od p. Brążkiewicz do p. Bulińskich, od godz. 15.00;

 

Janowo II – od p. Adamskich do p. Grzegorowskich, od godz. 15.00.

 

30.12.2019 r. /poniedziałek/

 

Janowo III – od p. Lewandowskich do p. Klarkowskich, od godz. 14.00;

 

Janowo IV – od p. Kociniewskich do p. Junkiewicz, od godz. 14.00.

 

02.01.2020 r. /czwartek/

 

1) Bolumin I – od p. Wojciechowskich do p. Barczyńskich, od godz. 11.00;

2) Dąbrowa – ul. Targowa + ul. Malinowa, od godz. 16.00.

 

03.01.2020 r. / piątek/

1) Nowy Bolumin – od p. Ławkowskich do p. Zakurzewskich, od godz. 11.00;

 

04.01.2020 r. / sobota/

1) Dąbrowa – ul Dwrorcowa + część ul. Wyzwolenia + ul. Leśna – od p. Mądrzejewskich + ul. Świerkowa, od godz. 10.00;

2) Bolumin II – od p. Pobożych do p. Hill, od godz. 10.00.

 

05.01.2020 /niedziela/

1) Dąbrowa – ul. Bydgoska prawa strona od p. Tomaszewskich + ul. Sportowa, od godz. 15.00;

2) Dąbrowa – ul. Bydgoska – od p. Wawerek do pl. Leba, od godz. 15.00.

 

06.01.2020 r. / poniedziałek/

1) Dąbrowa – ul. Bydgoska – od p. Plucińskiej do Poczty, od godz. 15.00;

2) Dąbrowa – ul. Bydgoska – od p. Sarnowskich do p. Człapów + ul. Kamienna,
od godz. 15.00.

 

07.01.2020 r. /wtorek/

1)Wałdowo I – ul. Osiedlowa lewa strona + ul. Ogrodowa + ul. Stawowa – od p. Bulińskich do p. Nowickich, od godz. 15.00;

2) Wałdowo III – ul. Długa obie strony od p. Ścieszków do p. Drążyk, od godz. 15.00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

08.01.2020 r. /środa/

Wałdowo IIa – ul. Osiedlowa prawa strona + ul. Wyzwolenia w Wałdowie oraz ul. Sosnowa – od p. Woźniak do p. Abramczyk, od godz. 15.00;

 

Wałdowo IIb ul. Osiedlowa prawa strona od p. Grzegorza Szramka  + ul. Parkowa od krzyża do p. Trzeciak, od. godz. 15.00.

 

09.01.2020 r. / czwartek/

1) Wałdowo IV – ul. Długa, od p. Ławkowskich do Szkoły, od godz. 14.00;

 

2) Wałdówek – ul. Kwiatowa, ul. Strażacka, Zakątek – od p. Walkowiak, od godz. 16.00.

 

10.01.2020 r. /piątek/

1) Wałdowo V – od. p. Magoń do p. Syrockich, od godz. 13.00;

 

2) Wałdowo Dolne, rozpoczęcie od Doliny Mgieł, następnie Zacisze, ul. Leśna + ul. Długa, od godz. 15.00.

 

11.01.2020 r. /sobota/

1) Dąbrowa – ul. Bazowa lewa strona – od p. Lentków do p. Kołodziej, od godz. 11.00;

 

2) Dąbrowa – ul. Bazowa prawa strona – od p. Fiałkowskich do p. Szwarackich, od godz. 11.00.

 

12.01.2020 r. / niedziela/

1) Dąbrowa – ul. Strażacka, ul. Modrakowa, ul. Rzemieślnicza od p. Król do p. Keep, od godz. 15.30;

 

2) Dąbrowa – ul. Rzemieślnicza – od. p. Zielińskich + ul. Cicha, od godz. 15.30.

 

13.01.2020 r. / poniedziałek/

 

1) Dąbrowa – ul. Bazowa 43; Blok I, od godz. 15.30;

 

2) Dąbrowa – ul. Bazowa 41; Blok II, od godz. 15.30.

 

14.01.2020 r. /wtorek/

 

1) Dąbrowa – ul. Bazowa 39; Blok III + ul. Przemysłowa, od godz. 15.30;

 

2) Dąbrowa – ul. Bazowa 37; Blok IV, od godz. 15.30.

 

15.01.2020 r. / środa/

 

1) Dąbrowa – ul. Młyńska + ul. Rzemieślnicza do p. Kubas, od godz. 15.30;

 

2) Dąbrowa – ul. Rzemieślnicza – od p. Nowak do p. Liponoga, od godz. 15.30.