Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Listopad 2020

Intencje na inne miesiące

Poniedziałek, 30 Listopada 2020

16:00
Boluminek
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Andrzeja Wiśniewskiego z ok. 1 r. śm. i Im.

Niedziela, 29 Listopada 2020

07:30
Dąbrowa
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)
09:00
Boluminek
+ Stanisława Kuśmierka w 37 r. śm. oraz zm. z rodz.
10:30
Dąbrowa
++ Haliny Kizielewicz w 7 r. śm. i Janiny w 32 r. śm.
12:00
Boluminek
++ Rafała Sucharskiego w 4 r. śm. i Stefana Orłowskiego

Sobota, 28 Listopada 2020

16:00
Boluminek
++ Krystyny i Henryka Kuza

17:30
Dąbrowa
++ Krystyny Lewickiej w 8 r. śm. i Elżbiety Wilkowskiej w 2 r. śm.

Piątek, 27 Listopada 2020

16:00
Boluminek
+ Jadwigi Litwin (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)

Czwartek, 26 Listopada 2020

16:00
Boluminek
+ Wiesławy Kubickiej
17:30
Dąbrowa
+ Jadwigi Litwin (greg.)

Środa, 25 Listopada 2020

16:00
Boluminek
+ Genowefy Ziółkowskiej z ok. Ur. i Edmunda
17:30
Dąbrowa
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)

Wtorek, 24 Listopada 2020

16:00
Boluminek
+ Jadwigi Litwin (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)

Poniedziałek, 23 Listopada 2020

16:00
Boluminek
+ Tomasza Rucińskiego
17:30
Dąbrowa
+ Jadwigi Litwin (greg.)

Niedziela, 22 Listopada 2020

07:30
Dąbrowa
++ Elżbiety Hanelt i Zofii Kamińskiej

09:00
Boluminek
++ Józefa i Krystyny Kopiszków oraz rodz. z ob. stron
10:30
Dąbrowa
+ Ireny Kwiatkowskiej z ok. Urodzin
12:00
Boluminek
++ Jana, Wandy, Elżbiety Cirkowskich w 20 r. śm. Oraz Krzysztofa i zm. z rodz.

Sobota, 21 Listopada 2020

16:00
Boluminek
O Boże błog. i łaskę zdrowia dla Izabeli z ok. 18 r. Urodzin

17:30
Dąbrowa
+ Romana Góreckiego (int. pogrz.)

Piątek, 20 Listopada 2020

16:00
Boluminek
+ Jadwigi Litwin (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Czesława Maćkowskiego (int. pogrz.)

Czwartek, 19 Listopada 2020

16:00
Boluminek
+ Jadwigi Litwin (greg.)
17:30
Dąbrowa
W int. Moniki i Dawida Baranowskich

Środa, 18 Listopada 2020

16:00
Boluminek
+ Jadwigi Litwin (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Krystyny Białobrzeskiej (int. pogrz.)

Wtorek, 17 Listopada 2020

16:00
Boluminek
+ Zbigniewa Jędrzejewskiego
17:30
Dąbrowa
W int. nowożeńców Pauliny i Patryka Walczak

Poniedziałek, 16 Listopada 2020

16:00
Boluminek
+ Jana Graczyka w 3 r. śm.
17:30
Dąbrowa
+ Jadwigi Litwin (greg.)

Niedziela, 15 Listopada 2020

07:30
Dąbrowa
+ Jadwigi Litwin (greg.)
09:00
Boluminek
++ Tadeusza Rekowskiego w 9 r. śm. i Joanny Hanelt w 33 r. śm.
10:30
Dąbrowa
+ Jana Chruściela i Danieli Dankowskiej
12:00
Boluminek
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

Sobota, 14 Listopada 2020

16:00
Boluminek
O Boże błog. dla Marty z ok. 18 r. Urodzin
17:30
Dąbrowa
+ Jadwigi Litwin (greg.)

Piątek, 13 Listopada 2020

16:00
Boluminek
+ Zbigniewa Tomaszewskiego
17:30
Dąbrowa
+ Jadwigi Litwin (greg.)

Czwartek, 12 Listopada 2020

16:00
Boluminek
+ Jadwigi Litwin (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Romana Urbańskiego (int. pogrzeb.)

Środa, 11 Listopada 2020

07:30
Dąbrowa
+ Jadwigi Litwin (greg.)
09:00
Boluminek
+ Bożeny Strelau
10:30
Dąbrowa
1) ++ Poległych i pomordowanych w obronie naszej Ojczyzny
2) W intencji naszej Ojczyzny
12:00
Boluminek
+ Teofila Kamińskiego (int. pogrz.)

Wtorek, 10 Listopada 2020

16:00
Boluminek
+ Jadwigi Litwin (greg.)
17:30
Dąbrowa
1) + Leszka Wojciechowskiego w 5 r. śm.
2) ++ Stanisławy i Władysława Bukowskich

Poniedziałek, 09 Listopada 2020

16:00
Boluminek
W intencji Parafian
17:30
Dąbrowa
+ Jadwigi Litwin (greg.)

Niedziela, 08 Listopada 2020

07:30
Dąbrowa
++ Franciszka Czuby i zm. z rodz. Czubów i Kwiatkowskich
09:00
Boluminek
++ Anny i Henryka Lewandowskich w 25 r. śm.
10:30
Dąbrowa
+ Jadwigi Litwin (greg.)
12:00
Boluminek
++ Ryszarda, Mirosława i Ewy Bronżkiewiczów oraz zm. z rodz. Majerskich i Brążkiewiczów, Renaty, Adama i Jana Stępień oraz Romana i Kazimierza Wiśniewskich, a także Tadeusza i Sabiny Medoń

Sobota, 07 Listopada 2020

16:00
Boluminek
ślub Szczęsny Radosław/Monika Ginter
17:30
Dąbrowa
W int. Róż Różańcowych

Piątek, 06 Listopada 2020

16:00
Boluminek
W int. czcicieli Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci
17:30
Dąbrowa
+ Tadeusza Zakurzewskiego w 20 r. śm.

Czwartek, 05 Listopada 2020

16:00
Boluminek
+ Jadwigi Litwin (greg.)
17:30
Dąbrowa
++ Stanisławy i Waleriana Pałczyńskich

Środa, 04 Listopada 2020

16:00
Boluminek
W intencji Parafian
17:30
Dąbrowa
+ Jadwigi Litwin (greg.)

Wtorek, 03 Listopada 2020

16:00
Boluminek
++ Wiesława i Edmunda Godlewskich oraz Wiktorii i Franciszka Falaszek
17:30
Dąbrowa
++ Zofii i Bogdana Bartkowskich oraz Żanety i Stanisław Wiszniowskich

Poniedziałek, 02 Listopada 2020

09:00
Boluminek
++ Zmarłych z naszej parafii
16:00
Boluminek
+ Jana Barwińskiego
17:30
Dąbrowa
+ Jadwigi Litwin (greg.)

Niedziela, 01 Listopada 2020

07:30
Dąbrowa
++ Jadwigi Litwin (greg.)

09:00
Boluminek
++ Zofii Rudnickiej w r. śm. i zm. z rodz.
10:30
Dąbrowa
++ Janiny Zakurzewskiej, Łukasza i wszystkich zm. z rodz.
12:00
Boluminek
1) W int. zmarłych parafian i spoczywających na naszym cmentarzu

2) ++ Stefanii Chacińskiej w 16 r. śm., Stanisława, Antoniego i Józefa Chacińskich oraz zm. z rodz.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta

Dąbrowa 7.30, 10.30
Boluminek 9:00, 12:00

 

Dni powszednie i święta zniesione

 Wiosna, lato
Dąbrowa 17.30
Boluminek 19:00

Jesień, zima
Dąbrowa 17.30
Boluminek 16:00

KANCELARIA PARAFIALNA

 Od poniedziałku do soboty

po każdej Mszy Św.

 

Niedziala - nieczynna

SAKRAMENT CHRZTU ŚW.

Sakramentu Chrztu Świętego
Udzielamy w III Niedzielę miesiąca
o godz. 12.00

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy.
Oddział w Dąbrowie Chełmińskiej
51 8142 1017 0206 9403 2000 0001