Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Grudzień 2020

Intencje na inne miesiące

Czwartek, 31 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
W intencji Parafian
17:30
Dąbrowa
1) W intencji Parafian
2) ++ Alojzego i Felicji Śpiąkowskich

Środa, 30 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
NIE MA MSZY ŚW.
17:30
Dąbrowa
++ Rodziców Kowalskich w 30 r. śm. Rozalii i Jana Stańczuka

Wtorek, 29 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
NIE MA MSZY ŚW.
17:30
Dąbrowa
NIE MA MSZY ŚW.

Poniedziałek, 28 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
NIE MA MSZY ŚW.
17:30
Dąbrowa
NIE MA MSZY ŚW.

Niedziela, 27 Grudnia 2020

07:30
Dąbrowa
++ Elżbiety Halnelt i Zofii Kamińskiej
09:00
Boluminek
++ Z rodziny Muchewiczów i Lipskich
10:30
Dąbrowa
1) ++ Haliny i Ludwika Młodeckich oraz Benedykta Młodeckiego
2) W intencji Parafian
12:00
Boluminek
1) ++ Jana Paziewskiego z ok. Ur. oraz zm. rodziców Franciszki i Wojciecha Paziewskich
2) O Boże błog. i zdrowie dla Basi z ok. 18 r. Ur.

Sobota, 26 Grudnia 2020

07:30
Dąbrowa
1) + Jerzego Wesołowskiego w 16 r. śm. i z ok. Ur.
2) W intencji Parafian
09:00
Boluminek
1) ++ Jana Chruściela, Józefa i Antoniny
2) ++ Teofila Kamińskiego i Stanisławy
10:30
Dąbrowa
+ Bolesława Bartkowskiego w 21 r. śm.
12:00
Boluminek
1) ++ Marii Cieślak w 10 r. śm. i Witolda (int. syna wraz z rodziną)
2) + Jerzego Wesołowskiego z ok. Ur. i 15 r. śm.

Piątek, 25 Grudnia 2020

07:30
Dąbrowa
NIE MA MSZY ŚW.

09:00
Boluminek
1) ++ Genowefy i Stefana Zygmuntów
2) + Marię Jonatowską z domu Ziółkowską
10:30
Dąbrowa
+ Romana Góreckiego
12:00
Boluminek
1) ++ Janiny Zakurzewskiej, Łukasza i zm. z rodz.
2) W intencji Parafian

Czwartek, 24 Grudnia 2020

00:00
Boluminek
1) W intencji Parafian
2) ++ Romana Wojciechowskiego z ok. 2 r. śm. i Genowefy
22:00
Dąbrowa
1) W intencji Parafian
2) ++ Wiesława i Edmunda Godlewskich oraz Wiktorii i Franciszka Falaszek

Środa, 23 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
++ Stefanii i Stanisława Ostrowskich oraz Heleny i Bożeny
17:30
Dąbrowa
++ Z rodziny Hentrichów, Jetkowskich i Cyrankowskich

Wtorek, 22 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
1) + Jana Tuszyńskiego w 16 r. śm.
2) + Anny Szot-Czetowicz (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Jerzego Górko (int. od pracowników Zespołu Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej)

Poniedziałek, 21 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Kazimierza Chromińskiego (int. pogrz.)

Niedziela, 20 Grudnia 2020

07:30
Dąbrowa
++ Henryka Pieńczewskiego oraz Marianny i Andrzeja Pieńczewskich
09:00
Boluminek
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej z okazji Urodzin
10:30
Dąbrowa
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)
12:00
Boluminek
++ Wandy, Franciszka i Stanisława Kuśmierek oraz Marii, Władysława i Czesława Binek

Sobota, 19 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)
17:30
Dąbrowa
++ Albina Lewandowskiego w 8 r. śm. i Marzeny Kizielewicz w 10 r. śm.

Piątek, 18 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)
17:30
Dąbrowa
++ Mariana i Czesławy Wawak

Czwartek, 17 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
++ Janiny Ciesińskiej w 1 r. śm. i Tadeusza
17:30
Dąbrowa
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)

Środa, 16 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)

Wtorek, 15 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
++ Wincentego Woda w 51 r. śm. i rodzeństwo
17:30
Dąbrowa
++ Marianny, Pawła i Zdzisława Marchwickich oraz Heleny, Kazimierza i Henryka Lentków

Poniedziałek, 14 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)
17:30
Dąbrowa
O Boże błog., zdrowie i dary Ducha Św. dla Jana w 18 r. Urodzin

Niedziela, 13 Grudnia 2020

07:30
Dąbrowa
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)
09:00
Boluminek
++ Z rodzin Zaklikowskich i Ciechackich
10:30
Dąbrowa
++ Stanisława Chacińskiego w 28 r. śm., Stefanii, Antoniego i Józefa Chacińskich oraz zm. z rodz.
12:00
Boluminek
++ Ryszarda Bronżkiewicza w 25 r. śm. oraz Mirosława, Ewy i zm. z rodz. Majerskich i Brążkiewiczów

Sobota, 12 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)
17:30
Dąbrowa
++ Heleny, Władysława i Dariusza Alfut w r. śm.

Piątek, 11 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Doroty Fiałkowskiej (int. pogrz.)

Czwartek, 10 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
1) + Anny Szot-Czetowicz (greg.)
2) Alojzego Krause (int. pogrz.)
17:30
Dąbrowa
W int. nowożeńców Moniki i Radosława Szczęsnych

Środa, 09 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
++ Leokadii i Antoniego Beyger
17:30
Dąbrowa
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)

Wtorek, 08 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
++ Heleny Majewskiej w 9 r. śm. oraz zm. z rodz. Piórkowskich i Majewskich
17:30
Dąbrowa
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)

Poniedziałek, 07 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)
17:30
Dąbrowa
1) + Jadwigi Czuby (int. pogrz.)
2) + Anny Szot-Czetowicz (greg.)

Niedziela, 06 Grudnia 2020

07:30
Dąbrowa
1) + Anny Szot-Czetowicz (greg.)

2) + Sabiny Brążkiewicz (int. pogrzeb.)
09:00
Boluminek
+ Henryka Muszyńskiego w 8 r. śm.
10:30
Dąbrowa
++ Haliny i Franciszka Śliwińskich
12:00
Boluminek
+ Mirosława Ziółkowskiego

Sobota, 05 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
W int. Róż Różańcowych
17:30
Dąbrowa
1) + Anny Szot-Czetowicz (greg.)

2) + Henryki Gandziarowskiej (int. pogrzeb.)

Piątek, 04 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
++ Henryka Syrockiego w 20 r. śm. i Genowefy
17:30
Dąbrowa
W int. czcicieli Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci

Czwartek, 03 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
+ Bolesława Kaczor
17:30
Dąbrowa
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)

Środa, 02 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
1) + Anny Szot-Czetowicz (greg.)

2) + Szczepana Donarskiego w r. śm.

17:30
Dąbrowa
+ Haliny Śliwińskiej w r. śm.

Wtorek, 01 Grudnia 2020

16:00
Boluminek
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)
17:30
Dąbrowa
+ Anny Szot-Czetowicz (greg.)

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta

Dąbrowa 7.30, 10.30
Boluminek 9:00, 12:00

 

Dni powszednie i święta zniesione

 Wiosna, lato
Dąbrowa 17.30
Boluminek 19:00

Jesień, zima
Dąbrowa 17.30
Boluminek 16:00

KANCELARIA PARAFIALNA

 Od poniedziałku do soboty

po każdej Mszy Św.

 

Niedziala - nieczynna

SAKRAMENT CHRZTU ŚW.

Sakramentu Chrztu Świętego
Udzielamy w III Niedzielę miesiąca
o godz. 12.00

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy.
Oddział w Dąbrowie Chełmińskiej
51 8142 1017 0206 9403 2000 0001