Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Maj 2021

Intencje na inne miesiące

Poniedziałek, 31 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
19:00
Boluminek
+ Jana Barwińskiego

Niedziela, 30 Maja 2021

07:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
09:00
Boluminek
1) + Stefana Muchewicza (int. pogrzeb.)
2) + Edwarda Berezy z ok. Ur.
10:30
Dąbrowa
++ Olesławy Pudo z ok. Ur. i zm. z rodz. Chojeckich

12:00
Boluminek
++ Heleny i Teofila Kamińskich

Sobota, 29 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
1) ++ Marianny, Pawła i Zdzisława Marchwickich
2) + Kunegundy Marcińskiej (greg.)
19:00
Boluminek
++ Apoloni Karaś i Haliny Banach z ok. Dnia Matki

Piątek, 28 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
18:00
Boluminek
W intencji Parafian
19:00
Boluminek
+ Gabrieli Morgut (int. pogrzeb.)

Czwartek, 27 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
18:00
Boluminek
W intencji Parafian
19:00
Boluminek
+ Krystyny Pobudkiewicz w 1 r. śm.

Środa, 26 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Dawida Kłody w 4 r. śm.
18:00
Boluminek
W intencji Parafian
19:00
Boluminek
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)

Wtorek, 25 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
18:00
Boluminek
W intencji Parafian
19:00
Boluminek
++ Zofii Rudnickiej i Marii Muchewicz z ok. Dnia Matki

Poniedziałek, 24 Maja 2021

09:00
Boluminek
W intencji Parafian
17:30
Dąbrowa
O Boże błog. dla Franciszka z ok. Ur.
18:00
Boluminek
W intencji Parafian
19:00
Boluminek
++ Józefa, Antoniny i Jana Chruściel

Niedziela, 23 Maja 2021

07:00
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
08:00
Boluminek
1) ++ Genowefy Wojciechowskiej z ok. 12 r. śm. i Romana
2) + Zofii Janowskiej w 1 r. śm.
10:00
Boluminek
Uroczystość I Komunii św.
12:00
Boluminek
Uroczystość I Komunii św.

Sobota, 22 Maja 2021

10:00
Boluminek
Uroczystość I Komunii św.
12:00
Boluminek
Uroczystość I Komunii św.
17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
19:00
Boluminek
++ Olesławy, Józefa i Jana Kupiec

Piątek, 21 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
NIE MA MSZY ŚW.
19:00
Boluminek
1) + Krzysztofa Sławskiego w 14 r. śm.
2) + Bożeny Strelau w 1 r. śm.

Czwartek, 20 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
19:00
Boluminek
+ Sabiny Szmelter w 15 r. śm.

Środa, 19 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
19:00
Boluminek
++ Edmunda Godlewskiego i Franciszka Falaszka w r. śm. oraz Wiesława i Wiktorii Falaszek

Wtorek, 18 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
19:00
Boluminek
+ Henryka Grabowskiego (int. pogrzeb.)

Poniedziałek, 17 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
19:00
Boluminek
++ Heleny i Teofila Kamińskich

Niedziela, 16 Maja 2021

07:30
Dąbrowa
1) ++ Stanisławy i Władysława Bukowskich
2) + Kunegundy Marcińskiej (greg.)
09:00
Boluminek
1) ++ Marii Jabłońskiej w 22 r. śm. i zm. z rodz.
2) ++ Anny Lewandowskiej w 6 r. śm. i Henryka
10:30
Dąbrowa
+ Ks. Kan. Wacława Kalkowskiego (int. Rady Parafialnej)
12:00
Boluminek
+ Teofila Kamińskiego

Sobota, 15 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
19:00
Boluminek
+ Haliny Banach w 64 r. Ur.

Piątek, 14 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
19:00
Boluminek
++ Zofii Rudnickiej z ok. Im. i zm. z rodz.

Czwartek, 13 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
++ Mariana Deronia i zm. z rodz.
19:00
Boluminek
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)

Środa, 12 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
19:00
Boluminek
++ Alicji Henke i Lidii Fałczyk

Wtorek, 11 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
++ Urszuli Suliga w 1 r . śm. i Krystyny Kuza w 17 r. śm.
19:00
Boluminek
1) + Kunegundy Marcińskiej (greg.)
2) ++ Genowefy i Edmunda Ziółkowskich

Poniedziałek, 10 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
19:00
Boluminek
++ Zmarłych z rodziny Wilk i Szmachaj

Niedziela, 09 Maja 2021

07:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
09:00
Boluminek
+ Mieczysława Babkiewicza w 16 r. śm.
10:30
Dąbrowa
+ Ks. Kan. Wacława Kalkowskiego (int. Rady Parafialnej)
12:00
Boluminek
O zdrowie i Boże błog. dla Romana Brzezińskiego w 75 r. Ur. (int. dzieci i wnuków)

Sobota, 08 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
++ Stanisławy Jara i Pelagii Jędrzejewskiej
19:00
Boluminek
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)

Piątek, 07 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
19:00
Boluminek
W int. czcicieli Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci

Czwartek, 06 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
19:00
Boluminek
+ Heleny Kamińskiej (int. Darii i Radosława Ciechackich)

Środa, 05 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
1) + Kunegundy Marcińskiej (greg.)
2) W intencji nawożeńców Jagody i Konrada Wawerek
19:00
Boluminek
++ Stanisławy i Zdzisława Pobożych oraz zm. z rodz.

Wtorek, 04 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
19:00
Boluminek
1) W intencji strażaków żywych i zmarłych z gminy Dąbrowa Chełmińska
2) ++ Jana Wawak i zm. z rodz. oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek, 03 Maja 2021

07:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
09:00
Boluminek
+ Marię Muchewicz z okazji Imienin
10:30
Dąbrowa
++ Elżbiety Hanelt i Zofii Kumińskiej
12:00
Boluminek
+ Lecha Jetkowskiego z ok. Urodzin

Niedziela, 02 Maja 2021

07:30
Dąbrowa
+ Kunegundy Marcińskiej (greg.)
09:00
Boluminek
++ Bernadetty i Konrada Syrockich oraz Zofii i Jana
10:30
Dąbrowa
+ Ks. Kan. Wacława Kalkowskiego (int. pogrzeb.)
12:00
Boluminek
+ Ks. Kan. Wacława Kalkowskiego (int. pogrzeb.)

Sobota, 01 Maja 2021

17:30
Dąbrowa
1) + Ks. Kan. Wacława Kalkowskiego (int. siostrzeńca Kazimierza)
2) W int. członkiń Żywego Różańca, a dla zmarłych o radość wieczną
19:00
Boluminek
++ Marty Tworek i Józefa Gudlewskiego

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta

Dąbrowa 7.30, 10.30
Boluminek 9:00, 12:00

 

Dni powszednie i święta zniesione

 Wiosna, lato
Dąbrowa 17.30
Boluminek 19:00

Jesień, zima
Dąbrowa 17.30
Boluminek 16:00

KANCELARIA PARAFIALNA

 Od poniedziałku do soboty

po każdej Mszy Św.

 

Niedziala - nieczynna

SAKRAMENT CHRZTU ŚW.

Sakramentu Chrztu Świętego
Udzielamy w III Niedzielę miesiąca
o godz. 12.00

KONTO PARAFII

Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy.
Oddział w Dąbrowie Chełmińskiej
51 8142 1017 0206 9403 2000 0001