1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w czwartek – św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę; w piątek – bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę, męczennicę; w sobotę – bł. Salomeę, dziewicę.
2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Nasze myśli kierowane są na przyjście końca czasów. Naszą gotowość do spotkania z Chrystusem wyraźmy udziałem we Mszy Świętej.
3. Dziękujemy bardzo Urzędowi Gminy za zorganizowanie porządkowania terenu przy pomniku poległych i pomordowanych na Narodowe Święto Niepodległości, a także osobom indywidualnym za stałą opiekę, kwiaty i znicze. Serdeczne Bóg zapłać!
4. Przekazujemy informację odnośnie możliwości badania wzroku i pomiaru ciśnienia śródgałkowego (profilaktyka jaskry i zaćmy) 24. 11. 2016 r. w Gminnej Przychodni w Dąbrowie od godz. 900 do 1100 zapisy w rejestracji lub telefonicznie 52 (381-60-34).
5. Zakończono przewidziany na ten rok etap prac konserwatorskich w kościele w Dąbrowie dotyczący stropu w zakresie – strop prezbiterium, malowanie ścian w prezbiterium i konserwacja łuku tęczowego. Fundusze na ten cel pozyskaliśmy z dotacji Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, Urzędu Gminy w Dąbrowie Chełmińskiej, a także z wkładu własnego Parafii.
6. W środę o godz. 2100 Apel Jasnogórski w Dąbrowie.