Ogłoszenia parafialne - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Niedziela, 21 Maj 2017 r.

Ogłoszenia parafialne - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe podczas, których modlimy się o urodzaje oraz w intencji głodujących.
  2. Od piątku rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy świętować uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  4. W nadchodzącym tygodniu wspominamy w liturgii – poniedziałek św. Ritę z Casina a w piątek św. Filipa Nereusza.
  5. Od tego tygodnia spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych będą codziennie o godzinie 18.00. Po spotkaniu dzieci uczestniczą we Mszy Św. i nabożeństwie majowym.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na kolektę specjalną. Bóg zapłać!
  7. Zachęcamy do zapisywania się do naszej scholi. Chętne śpiewaczki zapisują się do pani katechetki Adrianny Starobrat. Natomiast chłopców chętnych na ministrantów do Ks. Wikariusza.
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: śp. Agnieszkę Lewandowską oraz śp. Danutę Grzegorowską. Natomiast w poniedziałek o 13.30 w Boluminku odbędzie się pogrzeb śp. Wacława Podlasińskiego. Zmarłych polecajmy Bożemu Miłosierdziu w naszych modlitwach.