Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę zwykłą.

Sobota, 13 Styczeń 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę zwykłą.

1. W tym tygodniu w Kościele katolickim rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do wspólnej modlitwy o zjednoczenie chrześcijaństwa i udziału w nabożeństwach ekumenicznych.
  2. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Migranta.
  3. Także dzisiaj po Mszach św. kolejne nabożeństwa przy żłóbku.
  4. W nadchodzącym tygodniu przeżywamy następujące wspomnienia liturgiczne: w środę św. Antoniego, opata; w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  5. We wtorek, 16 stycznia zapraszamy na kolejny Apel Jasnogórski na godz. 21.00 do Dąbrowy.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ludwika Szlachciaka. Polećmy go miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.
  7. Dzisiaj kolekta specjalna na cele remontowe w naszej parafii. Obecnie trwa wymiana starej instalacji elektrycznej w plebanii i głównego podłączenia kościoła wg. najnowszych wymogów. Dziękujemy bardzo za pracę p. Stefanowi Kuchcie oraz za pomoc p. Zdzisławowi Bukowskiemu i jego ekipie – Wojciechowi Człapie, Tadeuszowi Kuligowskiemu i Zenonowi Zakurzewskiemu - Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do korzystania prasy katolickiej, aby w ten sposób pogłębiać swoją wiedzę religijną i ożywiać wiarę.
  9. Zachęcamy również do nabywania płyt naszej parafialnej scholi, która swoimi talentami tak pięknie służy Panu Bogu i nam wszystkim.
  10. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. W najbliższym czasie są wolne intencje mszalne.
  11. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie na kolędzie w minionym tygodniu.