Ogłoszenia parafialne na XX Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 19 Sierpień 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na XX Niedzielę Zwykłą

1. Liturgia słowa Bożego przypomina nam, że jeśli nie będziemy spożywali Ciała Pańskiego, nie osiągniemy zbawienia. O tej Chrystusowej przestrodze warto pamiętać i mobilizować siebie do przystępowania do sakramentu pokuty i do Komunii św.
  2. W przyszłą niedzielę uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, której w tym roku będziemy dziękować za opiekę nad naszym narodem w dolach i niedolach już ponad 600 lat.
  3. Odwiedzając różne miejsca w naszej ojczyźnie, może warto byłoby nawiedzić Jasna Górę, aby w tym bastonie wiary pobudzić i ożywić naszą wiarę.
  4. W przyszłą niedzielę parafia w Unisławiu przeżywać będzie odpust ku czci św. Bartłomieja. Suma o godz. 12.00.
  5. Dziękujemy bardzo za ofiary złożone na kolektę specjalną w ubiegłą niedzielę. Serdeczne Bóg zapłać! Cieszymy się bardzo, że zakończył się remont wieży naszego kościoła w Dąbrowie. Teraz przymierzamy się do remontu dachu. Zostały już złożone wnioski o dofinansowanie do różnych instytucji. Jeżeli zostaną pomyślnie uwzględnione, to w przyszłym roku prace zostaną podjęte.