Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę Zwykłą

Niedziela, 18 Listopad 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę Zwykłą

1. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: we wtorek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego; w środę – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny; w czwartek – wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej; w sobotę wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
  2. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystej promocji nowych ministrantów w naszej parafii, która odbędzie się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00. Polećmy Chrystusowi Panu nowych członków Liturgicznej Służby Ołtarza, prosząc jednocześnie o nowych ministrantów i lektorów w naszej wspólnocie.
  3. Spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata; jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  5. W przyszła niedzielę również odpust w naszej parafii ku czci św. Katarzyny. Suma o godz. 12.00 w Boluminku. Odpust w tym dniu także w Nawrze, gdzie suma o godz. 12.30. Spowiedź św. przed odpustowa w Boluminku i w Dąbrowie w najbliższą sobotę od godz. 17.00 do 17.30.
  6. Dziękujemy bardzo za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na kolektę specjalną remontowo-budowlaną. Dzisiaj kolekta na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.
  7. Przypominamy, aby wypominki składać do końca listopada w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Henrykę Dzięcioł oraz + Martę Cichowicz. Polećmy je Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.
  9. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w najbliższy czwartek o godz. 18.15 w salce parafialnej, w Boluminku.
  10. Ponownie zwracamy się z prośbą o segregowanie śmieci składanych na śmietniku cmentarnym. Czyniąc porządki na cmentarzu prosimy o zabieranie ze sobą nie jednej, ale trzech reklamówek: pojemniki – plastik i szkło oraz kompost – ziemia, kwiaty, wysypisko.