Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Niedziela, 25 Listopad 2018 r.

Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Liturgia dnia dzisiejszego przypomina nam o przynależności
    do Chrystusa, który przez swoją mękę, śmierć i zmartwychwstanie uczynił nas dziećmi jednego Ojca, a jednocześnie swoim królestwem.
  2. Dzisiaj uroczystość odpustowa w naszej parafii ku czci św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Suma o godz. 12.00.
  3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy w piątek – św. Andrzeja Apostoła, natomiast w sobotę obchodzimy pierwszą sobotę miesiąca
    i uczestniczymy w nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi.
  4. Za tydzień I niedziela Adwentu i rozpoczniemy nowy rok liturgiczny w Kościele Katolickim.
  5. W okresie wakacyjnym planujemy zorganizować dla naszych ministrantów i lektorów wyjazd wakacyjny. Dlatego pragniemy prosić wszystkich o wsparcie dla tej inicjatywy i w przyszłą niedzielę zapraszamy do zakupu ozdób świątecznych, które wykonają ministranci i lektorzy i sami będą je sprzedawali po Mszach św. Już dzisiaj wyrażamy serdeczne Bóg zapłać każdemu za wsparcie naszej Liturgicznej Służby Ołtarza w tym wydarzeniu.