Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę zwykłą

Niedziela, 24 Luty 2019 r.

Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę zwykłą

1. Gdzie chcemy otrzymać nagrodę za nasze życie? Jeżeli w życiu doczesnym, to będziemy kierowali się prawem ludzkim opartym na zasadzie „oko za oko, ząb za ząb”, ale jeśli chcemy osiągnąć zbawienie, to tak rozumiane prawo nie wystarczy. Potrzebne jest, abyśmy wzbudzili w sobie wiarę, że to Bóg jest sędzią, który za dobre wynagradza, a za złe karze.

2. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca z odpowiednimi nabożeństwami - spowiedź św. pół godziny przed Mszami św., a w sobotę odwiedzimy chorych.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 w Boluminku spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. wraz z rodzicami.

7. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Zenona Kociniewskiego i śp. Tadeusza Wojciechowskiego. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu w naszych modlitwach.