Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu.

Niedziela, 31 Marzec 2019 r.

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Wielkiego Postu.

1. Dzisiejsza liturgia słowa ukazuje nam Boga Ojca, który niezależnie od okoliczności ciągle nas kocha i przebacza nam nasze grzechy. Obraz miłującego Ojca pobudza nas do dobrego przygotowania się do sakramentu pokuty i pojednania.

2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca wraz z odpowiednimi nabożeństwami. W sobotę odwiedzimy chorych.

3. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatni piątek w nabożeństwie Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii. Szczególnie dziękujemy panu Sławomirowi Kurzyńskiemu za wykonanie pięknego, dużego krzyża, który poszczególne grupy niosły w czasie nabożeństwa – serdeczne Bóg zapłać za włożoną pracę, siły i serce. Dziękujemy bardzo policji i braci strażackiej z Dąbrowy Chełmińskiej i Wałdowa za czuwanie

nad bezpieczeństwem i wszelką pomoc. Bóg zapłać naszej scholi za uświetnienie Eucharystii, Liturgicznej Służbie Ołtarza i młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania za pomoc w przeprowadzeniu nabożeństwa. Każdemu, kto w najmniejszym stopniu włączył się w przygotowanie i przeprowadzenie tego wydarzenia składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych, w czasie których będziemy rozważali tajemnice Męki Pańskiej.

5. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

Karol Andrzej Nowicki, st. wolnego, zam. Unisław

Justyna Bielecka, st. wolnego, zam. Unisław / zapowiedzi II