1. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie św. Karoliny Kózkówny, w środę – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego; w czwartek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny; w piątek – wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej.
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata; jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  3. W przyszła niedzielę również odpust w naszej parafii ku czci św. Katarzyny. Suma o godz. 12.00 w Boluminku. Odpust w tym dniu także w Nawrze, gdzie suma o godz. 12.30. Spowiedź św. przed odpustowa w Boluminku i w Dąbrowie w najbliższą sobotę od godz. 17.00 do 17.30.
  4. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na kolejne spotkanie formacyjne, dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12.00 w Boluminku.
  5. Dziękujemy bardzo za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na kolektę specjalną. Dzisiaj kolekta na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.
  6. Przypominamy, aby wypominki za naszych bliskich zmarłych składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej do końca listopada.
  7. Szkolne Koło Caritas organizuje akcję "Senior świeci przykładem" , dlatego w przyszłą niedzielę po każdej mszy św  naszym seniorom rozdane zostaną opaski odblaskowe.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Henryka Wieczorkowskiego. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu w naszych modlitwach.