1. Jeszcze brzmią w nas echa świąt Bożego Narodzenia, a równocześnie w liturgii weszliśmy w okres „w ciągu roku”, podejmując codzienne obowiązki i prace. Korzystając z przykładu św. Jana Chrzciciela i św. Pawła podejmijmy trud głoszenia „Dobrej Nowiny”.

2. Wczoraj w Kościele rozpoczęliśmy obchody Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, który trwa od 18 do 25 stycznia, a kończy się w święto Nawrócenia św. Pawła.

3. Dziękujemy bardzo za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na kolektę specjalną – Bóg zapłać. Dzisiaj kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.

4. W tym tygodniu przeżywamy liturgiczne wspomnienia – we wtorek św. Agnieszki; w piątek św. Franciszka Salezego; w sobotę Nawrócenie św. Pawła.

5. Przeżywamy czas odwiedzin duszpasterskich. Dziękujemy bardzo za możliwość miłego spotkania i wspólnej modlitwy o błogosławieństwo Boże na nowy rok.

6. W przyszłą niedzielę, 26 stycznia,  Mszę św. o godz. 12.00 ubogaci nasza schola, a po Mszy zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszych młodych artystów. Będzie to również okazja do promocji płyty z kolędami i wykonania kilku utworów z tej płyty. Płytę można nabyć dzisiaj po Mszach św. w zakrystii lub po koncercie. Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd scholi za tydzień, w niedzielę oraz do nabycia wspaniałej płyty.

7. Naszą modlitwą obejmijmy odchodzących z naszej wspólnoty do Pana: śp. Piotra Bulińskiego z Dąbrowy i śp. Elżbietę Stypczyńską z Janowa.

8. Spotkanie Rady Parafialnej Ekonomicznej w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w plebani.