Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę zwykłą

Niedziela, 16 Luty 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę zwykłą

1. W dzisiejszej liturgii słowa Chrystus ukazuje nam przykazania Boże jako sposób na osiągnięcie zbawienia. Nie jest to droga łatwa, człowiek nie pokona jej o własnych siłach, ale jeśli zaufa Chrystusowi i pójdzie z Nim przez życie, to dojdzie do domu Ojca.
  2. W nawiązaniu do dzisiejszej liturgii słowa podejmijmy trud katechetyczny i przypomnijmy naszym bliskim prawo Boże zawarte w dziesięciu przykazaniach.
  3. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na kolektę specjalną. Serdeczne Bóg zapłać.
  4. Dzisiaj 16 dzień miesiąca - zapraszamy na godz. 21.00 do Dąbrowy na Apel.
  5. W sobotę przeżywać będziemy święto Katedry Świętego Piotra, Apostoła.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 w Boluminku spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
  7. Przypominamy, że w Zespole Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej do dnia 21 lutego br. będzie trwała rekrutacja do przedszkola, zerówki i Klasy I Szkoły Podstawowej. Więcej informacji na plakatach i w sekretariacie szkoły.