1. „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążenie jesteście, a Ja was pokrzepię”. Po trudach całorocznej pracy człowiek szuka miejsca, gdzie mógłby odpocząć, najlepiej w miejscu ustronnym, gdzie cisza i spokój. Chrystus jednak zwraca uwagę, że to nie wystarczy, gdyż demony codzienności i tam mogą nas dopaść. Jedyne pokrzepienie można znaleźć tylko u Chrystusa, patrząc na otaczającą nas rzeczywistość oczami Bożymi, które dają ukojenie dla duszy.

2. Czas wakacji to również czas uroczystości odpustowych w różnych miejscowościach i świątyniach, zechciejmy również i z tej rzeczywistości skorzystać. Łącząc element poznawczy dotyczący poznawanego terenu, świętych patronów i lokalnych tradycji religijnych.

3. We wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.30 w Dąbrowie oraz na modlitwę uwielbienia i dziękczynienia.

4. W czwartek o godz. 16.00 sprzątanie kościoła i obejścia oraz dekorowanie. W piątek o godz. 16.00 spowiedź św. W sobotę o 10.00 uroczystość I Komunii św. Dzieci gromadzą się przy krzyżu obok kościoła o 9.45.

5. Cieszymy się, że wróciła już do nas z renowacji figura św. Wojciecha. będzie ona ustawiona po lewej stronie ołtarza w kościele parafialnym w Boluminku.

6.  Za tydzień niedziela gospodarcza.