Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

Niedziela, 04 Kwiecień 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dźwięki dzwonów ogłosiły nam radosną wieść o Chrystusowym zmartwychwstaniu, tym samym rozpoczęliśmy świętowanie Wielkanocy. Dzisiaj Msze św. oprócz Rezurekcji, o godz. 9.30 w Dąbrowie i o 11.00 w Boluminku. Jutro Msze św. jak w niedzielę.

2. Świętowanie Wielkiej Nocy trwa przez całą oktawę, w tym czasie każdego dnia wspominamy wydarzenia wielkanocne.

3. Oktawa wielkanocna zakończy się w przyszłą niedzielę uroczystością Miłosierdzia Bożego, która ustanowił papież Jan Paweł II.

4. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy, aby Chrystus, który jest nadzieją, dotarł do każdej rodziny i do każdego człowieka. Niech On sam wypełnia nasze serca wiarą, że czas cierpienia i pandemii zamieni się
w owoce naszej świętości, a Miłość, którą daje nam w Eucharystii, doprowadzi nas do wiecznego spotkania w radości wiecznej. Niechaj Zwycięzca śmierci i szatana, nasz Pan Jezus Chrystus, błogosławi wszystkim Parafianom i Gościom.