Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu

Niedziela, 27 Listopad 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na I Niedzielę Adwentu

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna nowy rok liturgiczny. Adwent przypomina nam, że realizując swoje życie doczesne oczekujemy na przyjście Jezusa Chrystusa. Nabożeństwa okresowe adwentu, to roraty, do udziału w których zapraszamy- codziennie w Boluminku o godz. 16.00, w Dąbrowie o 17.30.

2. Dzisiaj w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Suma odpustowa o godz. 12.00 w Boluminku.

3. W nadchodzącym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek i piątek oraz pierwsza sobota miesiąca wraz z odpowiednimi nabożeństwami. W sobotę odwiedzimy chorych.

4. Minął czas składania próśb o tzw. wypominki za zmarłych. Prosimy o zgłaszanie się w biurze parafialnym w celu uregulowania przedłużenia opłat miejsc grobów na naszym cmentarzu.

5. Dnia 4 grudnia br. w Zespole Szkół w Złejwsi Wielkiej (ul. Szkolna 6) w godz. 9.00-15.00 odbędzie się akcja o nazwie „VII Mikołajkowy Dzień Dawcy Szpiku połączony z poborem Krwi w Złejwsi Wielkiej”.

6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii przedstawicieli Seminarium Duchownego w Toruniu, Ks. Profesora i Kleryków, którzy będą głosić powołaniowe Słowo Boże.

7. W przyszłą niedzielę także, po Mszy św. o godz. 12.00 w Boluminku spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

8. Można nabywać w zakrystii świece wigilijne w cenie: duże 20 zł., ozdobne 25 zł., małe 10 zł.

9. Dziękujemy bardzo za wykonanie wieńców adwentowych p. Milenie Holc-Naklickiej z Dąbrowy oraz paniom, które posprzątały nasze świątynie – serdeczne Bóg zapłać!